Ви є тут

Статті

Володимир ЛАДИКА: «Наш університет не лише освітній заклад, а й центр інноваційних технологій»

Дата: Срд, 08/09/2017 - 15:26

Сумський національний аграрний університет належить до закладів, де тонко відчувають пульс часу, активно і по-діловому реагують на його виклики. Про підготовку сучасних фахівців для АПК країни, оновлення матеріально-технічної бази, плани та перспективи «УК» розповідає ректор університету професор Володимир ЛАДИКА.

 — Володимире Івановичу, як змінюється система освіти в університеті з огляду на нинішні вимоги і реалії? 

П.Т. БУБЕНКО, В.А. ГУСЄВ ПРОДОВЖУЄМО ЗАГОВОРЮВАТИ ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК

Дата: Чтв, 08/25/2016 - 14:35

На підставі аналізу сучасних тенденцій світового господарського розвитку, проблем і перспектив переходу вітчизняної економіки на інноваційні рейки, огляду присвячених цим питанням українських публікацій за останні роки, перш за все Національної доповіді «Інноваційна Україна 2020», обгрунтовано, що первинними, фундаментальними причинами перманентних невдач України щодо створення ефективних інноваційних інститутів і запуску інноваційних процесів в економіці країни є відсутність здорового конкурентного середовища в більшості господарських галузей, історично зумовлений дефіцит підприємців і низький рівень інноваційної культури в суспільстві.

Бубенко П. Т. Стратегічне планування та управління інноваційним розвитком: теорія і практика

Дата: Птн, 05/27/2016 - 13:24

Стаття присвячена дослідженню процесів прискорення інноваційного розвитку та підвищення ролі системи планування й управління. Розглянуто вплив на динаміку інноваційних перетворень трьох важливих складових – інституційної, організаційної та фінансової. Досліджено причини, за яких існуюча в країні система планування та управління не відповідає вимогам сьогодення в частині таких перетворень. Запропоновано до реалізації низку інституційно-організаційних заходів, зокрема трансформацію існуючої структури економіки на користь малого та середнього інноваційного бізнесу, посилення ролі відповідних інститутів держави у просуванні інноваційної продукції на ринки.

Евген Сокіл: «Наукові школи не зникають…»

Дата: Птн, 09/04/2015 - 09:18
В апреле Национальный технический университет «ХПИ» возглавил член-корреспондент Национальной академии наук Украины, заведующий кафедрой промышленной и биомедицинской электроники, доктор технических наук, профессор Евгений Сокол.

Харківські вузи претендують на державну наукову премію

Дата: Птн, 09/04/2015 - 09:13

Научные работы некоторых харьковских вузов поданы на соискание государственной премии Украины. Об этом сообщил Комитет по госпремиям в области науки и техники.

Флагман проектної науки

Дата: Птн, 09/04/2015 - 09:02
Олександр КРЮЧКОВ 18 березня

 

Наприкінці минулого року в пресі було опубліковано повідомлення, що Державне підприємство «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості» (ДП «ГИПРОКОКС») працює над проектом заводу, на якому з кам’яного вугілля зможуть виготовляти синтетичне паливо. Вартість останнього, стверджували фахівці, буде на 15—20% нижчою, ніж палива з нафти. Новий завод зможе випускати мільйон тонн світлого палива на рік, що дасть змогу Україні на 15% скоротити імпорт бензину та дизельного палива.

На горизонті туман

Дата: Срд, 09/02/2015 - 14:47
Лидия Суржик

Сможет ли Украина получить дивиденды, участвуя в большой европейской научно-технической программе или понесет убытки?

Довга дорога в CERN…

Дата: Втр, 09/01/2015 - 16:41

 

Європейська організація з ядерних досліджень (ЦЕРН / CERN) продовжила унікальні експерименти на реконструйованому Великому адронному колайдері (ВАК), на якому 9 300 надпотужних магнітів розганяють до швидкості світла і зіштовхують між собою пучки елементарних частинок.

Подробиці див:  http://timeua.info/post/nauka-i-tehnika/dolgaya-doroga-v-cern--00535.html

Як опублікувати статтю в зарубіжному рейтинговому журналі

Дата: Нед, 08/30/2015 - 17:31

Як опублікувати статтю в зарубіжному рейтинговому журналі

Кирилова Ольга Володимирівна,

к.т.н., експерт БД Scopus

Кінцевий результат наукової роботи - публікація

• Публікація в журналі:

- Оперативний спосіб публікації і швидке поширення інформації про результати дослідження авторів;

- Основне джерело бібліометричних досліджень науки, її розвитку, досягнень учасників наукового процесу - авторів, організацій, журналів, країни

Треба - не треба публікуватися

Треба:

• Для представлення нових або оригінальних результатів або методів