Голова Центру привітав колектив Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України з ювілеєм

В ці дні Інститут проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України відзначає п’ятдесятирічний ювілей.

За дорученням Президії Національної академії наук України голова Північно-Східного наукового центру академік НАН України Володимир Семиноженко привітав колектив та вручив почесні грамоти та відзнаки  НАН України.

За цей час Інститут, який був заснований на базі трьох дослідних лабораторій та налічував усього 47 співробітників, перетворився в потужну наукову установу, яка розробляє сучасні медико-біологічні кріотехнології та в якій, разом з біологами та медиками, працюють і фізики, і біофізики, і хіміки та біохіміки, і математики та інженери.

З приводу ювілею академік Володимир Семиноженко відмітив:

«Мені пощастило майже 45 років бути близько знайомим з роботою Інституту та його засновників і керівників: Бориса Ієремійовича Вєркіна, Миколи Сидоровича Пушкаря, унікальної людини, лікаря від Бога та мого друга Валентина Івановича Грищенка, академіка Анатолія Миколайовича Гольцева, який керував Інститутом останні 10 років.

Тому сьогодні мені було дуже приємно привітати трудовий колектив Інституту і за дорученням Президії Національної академії наук України вручити його представникам Почесні грамоти та відзнаки.

Символічно, що нагородження відбулося саме сьогодні – у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Адже я переконаний, і ніколи не відмовлюсь від цього переконання, що наука – це головне, що визначає розвиток держави. Тож бажаю нам всім найскорішої перемоги, миру і нових наукових здобутків».