Харківська наукова платформа

У минулу п’ятницю (21 червня) в Харкові обговорили проект ініціативи «Харківська наукова платформа», розроблений за участі науковців та фахівців Північно-Східного наукового центру Міністерства освіти і науки та Національної академії наук України.
Як розповів напередодні, під час презентації своєї книги «#Україна#Шанс є» в Харківському прес-клубі, академік НАНУ Володимир Семиноженко, мова йде про дорожню карту розвитку національної науково-технічної сфери на найближчі п’ять років.
Здається, не випадково ці дві події відбулися поспіль: презентація книги «#Україна#Шанс є» та круглий стіл в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого з обговоренням Концепції реформування освітньої та наукової сфери.
Книга Володимира Семиноженка — це особистісне, емоційне виклад політичної історії України, починаючи з радянського періоду і до сьогоднішнього дня очима автора — активного учасника політичних і державних процесів.
«Харківська наукова платформа» — це алгоритм конкретних кроків для здійснення нашого шансу на розвиток і шлях в «клуб» успішних країн.

Детальніше…