У ПСНЦ НАН України і МОН України нагородили науковців з нагоди Дня науки

4 червня 2024 року у Харкові відбулося спільне засідання Ради Північно-Східного наукового центру НАН України і МОН України (ПСНЦ) та Спілки ректорів Харківської області за участі керівництва Харківської обласної військової адміністрації.

У заході взяли участь керівники та представники академічних наукових установ, закладів вищої освіти міста, представники медіа.

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов привітав зібрання з нагоди Дня науки та за дорученням Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського вручив почесні нагрудні знаки «За сприяння війську» науковцям міста, а також нагороди Харківської обласної військової адміністрації.

Від імені Президії Національної академії наук України голова ПСНЦ академік НАН України Володимир Семиноженко привітав науковців та вручив відзнаки Академії, зокрема за участь у конкурсі НАН України «За популяризацію науки».

У своєму виступі академік Володимир Семиноженко зазначив: “Сьогодні, попри всі труднощі, Харків і надалі утримує свої лідерські наукові позиції. І це надзвичайно важко, адже всі ми працюємо в надскладних умовах та добре розуміємо, що Харків та Україна завжди будуть сильними завдяки своєму інтелектуальному потенціалу”.