Урочисте засідання Ради Північно-Східного наукового центру до Дня науки в Україні

20 травня  відбулося  розширене урочисте засідання Ради Північно-Східного наукового центру НАН України і МОН України під головуванням академіка НАН України Володимира Семиноженка за участі заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Романа Семенухи, заступника голови Харківської обласної ради Валерії Мураєвої, наукової громадськості з нагоди 50-річчя з дня створення ПСНЦ та відзначення професійного свята науковців – Дня науки в Україні.

Гості відвідали виставку наукових досягнень НТК «Інститут монокристалів» НАН України. 

З доповіддю про здобутки науковців Харківщини виступив голова ПСНЦ НАН України і МОН України академік НАН України Володимир Семиноженко, а також Микола Шульга — генеральний директор Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут», академік НАН України, Вячеслав Захаренко — директор Радіоастрономічного інституту НАН України, член-кореспондент НАН України, Микола Нечипорук — ректор Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Відбулася церемонія нагородження відзнаками Національної академії наук України та обласними відзнаками кращих науковців.

Академік НАН України Володимир Семиноженко відмітив: «Незважаючи на відомі обмеження, ми не могли не відзначити такі важливі події, як 50-річчя від дня заснування Північно-Східного наукового центру і, звичайно ж, День науки. Сьогодні на розширене урочисте засідання Ради Північно-Східного наукового центру НАН України і МОН України зібралась наукова спільнота, представники вищих навчальних закладів та провідних підприємств Харкова. Мова йшла не тільки про історію і становлення харківської науки, але і про її сьогодення, про шляхи досягнення того рівня, який дозволяє Харкову сьогодні за багатьма напрямками бути не тільки науковим лідером України, а й визначати рівень світової науки. Дуже приємно, що Національна академія наук України, Харківська обласна рада і державна адміністрація відзначили своїми нагородами наших науковців.»